Dvēseles Zieds 2023
Līdzsvars   |   8.-10.augusts

Iekšējais un ārējais līdzsvars kā pamatstāvoklis laimei un izaugsmei

Par nometni 2023

Ar prieku dodam ziņu par vasaras nometni "Dvēseles Zieds #11"
Tā norisināsies no 8.-10.augustam Ciemupē.

Šīs tikšanās mērķis LĪDZSVARS. 
Jau krietnu laiku katrs no mums ir vērojis, pētījis un iepazinis sevi. Ir gūtas daudz zināšanas par ķermeni, dvēseli un garu. Ir praktizētas neskaitāmas metodes, lai mēs kļūtu laimīgāki, harmoniskāki un veselāki. Informācijas daudzums ir neaptverami liels. Ir pienācis laiks visu sakārtot un atsijāt vajadzīgo no liekā. Šajā nometnē velītsim uzmanību savam iekšējam un ārējam līdzsvaram.

Iedvesmosimies, dalīsiemies, darbosimies, mācīsimies kopā ar lieliskiem praktizētājiem un zinātājiem:

  • Santa Pīlāce - Aurasoma
  • Māris Pīlācis - Čakrafons un Ekstātiskās dejas
  • Kristīne Bērziņa - Helingera metode
  • Gundars Langovskis - sevis apzināšanās,
  • turminājums sekos....

>>> PIETEIKTIES NOMETNEI ŠEIT <<<

Izmaksas

Nometnes cena: 220.00 EUR

Vienas deinas cena ar ēdināšanu (pusdienas un vakariņas: 70.00 EUR

Vieta nometnē tiek garantēta tikai pēc avansa (60.00 Eur apmērā) apmaksas.
VIETU SKAITS IR IEROBEŽOTS

Ir pieejamas dažas vietas viesu namā par papildus samaksu.

>>> PIETEIKTIES NOMETNEI ŠEIT <<<Kristīne Bērziņa

Kristine Berzina - Sistēmterapeite (Helingera metode). Viņas tēma: "Līdzsvars ārējā un iekšējā pasaulē"

Kristīne par sevi: >>>

Man vienmēr ir interesējis saskatīt lietas lielās kopsakarībās, jo tikai redzot lielo bildi, varam izprast tā viss savstarpēji ir saistīts. Sākotnēji tā bija astroloģija, kā sistēma, kas palīdzēja ieraudzīt sava veida veselumu. Ar laiku nāca klāt vairākas citas prakses. Ikdienā strādāju arī kā sistēmterapeits (Helingera metode), kur ļoti skaidri ieraugu, ka esam daļa no lielākas sistēmas.
Mana lekcijas tēma, šajā reizē, būs “Līdzsvars ārējā un iekšējā pasaulē” kur gan caur sarunu un diskusiju, gan sistēmiskā darba terapiju mēģināsim katrs priekš sevis sajust un ieraudzīt kur pietrūkst līdzsvars un ielikt savu enerģiju, lai šo izlīdzināšanos iegūt. Tāpat arī pastrādāt kopīgā laukā un enerģijā, lai veicinātu mieru un mīlestību pasaulē.
Īss rezumē par mani:
 strādāju kā sistēmterapeits (Helingera metode);
 konsultēju kā astrologs;
 strādāju ar Lenormand, Taro un Simbolon kārtīm;
 mācu Simbolon un Lenormand kārtis
 Esmu “Super Jump” treneris
 Facebook vēstījumi “Ceļš pie SEVIS”
 Grāmatas- plānotāja “PieturPunkti” līdzautore

Māris Pīlācis

Kopā ar Māri Pīlāci jums būs iespēja piedzīot divus pretmetus gan skaņā un gan kustībā. Čakrafona pavadībā dosieties meditācijā "Klusuma skaņas" un radīsiet iekšējo mieru un līdzsvaru. "Ekstātiskajās dejās" jūs varēsiet ļaut sev izpausties, dejot, kustēties brīvi dažādos mūzikas ritmos.

Māris par sevi: >>>

Es esmu profesionāls kāzu vadītājs un vienkārši sirsnīgs cilvēks, kurš uz pasauli raugās ar šamanisku skatījumu: “Viss šajā pasaulē ir vienots un savstarpēji saistīts.”
Čakrafona radītās skaņas ievedīs jūs dziļā mierā un prāta klusumā. Čakrafona skaņas ir kā kamertonis, kas uzskaņo cilvēka
čakras atpakaļ to dabiskajā frekvencē. Meditācija būs mirklis atpūtai un atslodzei, lai rastu sapratni un klusuma pieredzi tālākā savas pilnveides ceļā.
Ekstātiskās dejas ir mana uzdrošināšanās ļaut sev izpausties un būt brīvam. Piedāvāt Jums piedzīvot šo enerģētisko un piepildošo pieredzi esmu iedvesmojies no perkusionista Rishi (Vācija) un ekstātisko deju dīdžeja Mark JB (Lielbritānija).

Santa Pīlāce

Kopā ar Santa Pīlāce caur krāsu un smaržu radīsiet savu iekšējo līdzsvaru.
Aura Soma līdzsvara eļļas - Cilvēkam ir tikai viena problēma dzīvē - savas īstās vietas nezināšana. Caur līdzsvara eļļam viņš var izšķidināt blokus, kas neļauj tajā atrasties.
Ēteriskās eļļas meditācija - Ēteriskās eļļas substance ir līdzīga cilvēka dvēselei un tā palīdz atgriezt dvēseles līdzsvaru.


Santa par sevi: >>>

Es esmu uguns, es esmu svece, es esmu liesma! Varu Tevi, piešķilt, aizdedzināt, bet kādās krāsās Tu degsi, starosi, uguņosi ir Tavā ziņā! Kopā varam piešķilt uguni Tavas dzīves svecei un atrast to īsto, savu vietu, kur degt, starot un apgaismot! Lai top Tava labākā versija!!!!

Gundars Langovskis

Kopā ar Gundars Langovskis Jūs dosieties sevis apzināšanās ceļojumā.
Mēs Jūs Mīlam - sevis apzināšanās kā Dvēseli, ķermeni un prātu, veidojot vienotību, sadarbību.
Šādu Mīlestības apzināšanās, izpausmes veidu es redzu kā sasaniedzamu visai Cilvēcei jau šajā simtgadē. Protams, lai tas realizētos Cilvēkiem būs nepieciešams iepazīt sevi ļoti dziļos aspektos. Šobrīd Cilvēks aizvien vairāk vēlas sevi patiešām iepazīt, izzināt garīguma plašumus. Šī tendence diez gan strauji aug.
Lai notiktu MĒS JŪS MĪLAM savā ziņā ir jāveic priekšnosacījumi, kas sevī ietver diezgan lielus rakšanas darbus, lai iedotos daudzās savās traumās un prastu attīrīt sava prāta redzi, prāta uzticēšanos tev, prāta kopējam dialogam, kurā par Galveno lēmēju brīvprātīgi tiek atzīta Dvēsele.


Gundars par sevi: >>>

esmu šamaniskā dzīves ceļa gājējs, līdz ar to atjaunot saikni un vienotību ar savu Dvēseli ir mans dzīves uzdevums, kuru veicu katru dienu. Dvēseles viedumu sevī varētu apzināties ikviens Cilvēks. Dvēseles vienmēr labprāt veidos dialogu ar ikvienu Cilvēks, kurš ir iesācis izprast, ka Dvēseles virsvadībā esot katra dzīves diena varētu radīt brīnumus, kuri veicina Cilvēka pašizaugsmi.
Esmu kā gids šajā pašizaugsmes ceļā ikvienam Brīvas gribas Cilvēkam, kurš vēlas atjaunot dabisko saikni ar Dvēseli un dzīvot katru dienu esot Vienotībā ar Dvēseles Viedajām atmiņām, kuras ikdienas dzīvē Tu varētu ieviest kā Mīlestību radošas sajūtas.

Antra Dzintarniece

Kopā ar Antra Dzintarniece, skanot dziedinošajām Tibetas bļodu un citu sakrālo instrumentu skaņām, dosimies ceļojumā pie savas būtības, savas dvēseles iegūt mieru un līdzsvaru.

Antra par ceļojumu: >>>

Dziedinošā plūsma,skaņu terapijas seansi, vibroakustiskās masāžas tiek veidotas, kā autorprakses. Tās ir unikālas dziedinošas sesijas, izmantojot dažādus sakrālus instrumentus, kuriem ir dziedinoša iedarbība uz cilvēka ķermeni. 👉🏼Visa matērija, Mēs un visa pasaule mums apkārt esam enerģija (noteiktas frekvences vibrācija) Mēs varam mainīt sava ķermeņa vibrācijas rādītājus un harmonizēt savu vispārējo fonu. Piemēram,slimība ir disharmonijas izpausme organismā – nelīdzsvarotība šūnās vai kādā noteiktā orgānā. Skaņa iedarbojas starpšūnu līmenī, uz mūsu ķermeņa asinsriti un limfātisko sistēmu, kā arī mūsu smadzenēm, pārnesot to uz teta frekvencēm, kurās mēs iegremdējamies dziļā meditatīvā un mierīgā stāvoklī. ✅ Aicinu uz neaizmirstamu meditatīvu ceļojumu ar Tibetiešu bļodu, čakrafonu un citu sakrālu instrumentu piedalīšanos.Katrā programmā iekļauta unikāla kombinācija no skaņas instrumentiem. Katrs mēs esam unikāls un kopā mijiedarbojoties veidojam vienreizēju vibrāciju. Tapēc, katra tikšanās atšķiras. Telpā var ienākt augu ēteri un orākuls, kas papildina Tavu ceļojumu ar vēl dziļāku savienošanos ar būtisko, ar savu dvēseli.