DVĒSELES ZIEDS 2024

Vasaras nometne tiem, kuri meklē savu iekšējo spēku

Par nometni 2024

Ar prieku dodam ziņu par vasaras nometni "Dvēseles Zieds #12"
Tā norisināsies no 23.-25.jūlijam Ciemupē.

Šīs tikšanās mērķis MANS IEKŠĒJAIS SPĒKS.

"Uzkāp kalna virsotnē un beidzot ieraugi, cik grūts ceļš ir noiets. Raugies plašajā pasaulē un sajūti savu iekšējo spēku. Apzinies, cik stiprs, skaists un pieredzes bagāts tagad Tu esi! Sajūti un izpaud savu iekšējo spēku katru dienu. Tu esi jātnieks uz varena zirga muguras, kurš prasmīgi ar to jāj. Tu un tavs iekšējais spēks esat kļuvuši viens vesels un nedalāms. Dalīsimies savā ceļa gājumā, savā spēkā un skaistumā viens ar otru."

Iedvesmosimies, dalīsiemies, darbosimies, mācīsimies kopā ar lieliskiem praktizētājiem un zinātājiem:
  • Santa Pīlāce - Aurasoma
  • Māris Pīlācis - Čakrafons un Ekstātiskās dejas
  • Agnese Birzenberga - Serumkrēma darbnīca
  • turminājums sekos....

>>> PIETEIKTIES NOMETNEI ŠEIT <<<

Izmaksas

Nometnes cena: 250.00 EUR

Vienas dienas cena ar ēdināšanu (pusdienas un vakariņas): 100 eur

Vieta nometnē tiek garantēta tikai pēc avansa (80.00 Eur apmērā) apmaksas.

VIETU SKAITS IR IEROBEŽOTS

Ir pieejamas dažas vietas viesu namā par papildus samaksu.

>>> PIETEIKTIES NOMETNEI ŠEIT <<<

Santa un Māris Pīlāči

Aura Soma, Čakrafons, Sirds aplis un Ekstātiskās dejas


Mēs - Santa un Māris kopā pavadīsim Jūs ceļā pie sava iekšējā spēka caur patiesu un sirsnīgu sarunu, atbalstot viens otru ceļā pie sava iekšējā spēka sirds aplī un dodoties meditatīvā ceļojumā kopā ar ēterisko eļļu un čakrafona skaņām.

Kopā ar Māri Pīlāci jums būs iespēja piedzīvot divus pretmetus gan skaņā un gan kustībā. Čakrafona un ēteriskās eļļas (nodarbībā kopā ar Santu) pavadībā dosieties meditācijā "Ceļš pie sava iekšējā spēka". "Ekstātiskajās dejās" jūs varēsiet ļaut sev izpausties, dejot, kustēties brīvi dažādos mūzikas ritmos.

Māris par sevi: >>>

Es esmu profesionāls kāzu vadītājs un vienkārši sirsnīgs cilvēks, kurš uz pasauli raugās ar šamanisku skatījumu: “Viss šajā pasaulē ir vienots un savstarpēji saistīts.”
Čakrafona radītās skaņas ievedīs jūs dziļā mierā un prāta klusumā. Čakrafona skaņas ir kā kamertonis, kas uzskaņo cilvēka čakras atpakaļ to dabiskajā frekvencē. Meditācija būs mirklis atpūtai un atslodzei, lai rastu sapratni un klusuma pieredzi tālākā savas pilnveides ceļā.
Ekstātiskās dejas ir mana uzdrošināšanās ļaut sev izpausties un būt brīvam. Piedāvāt Jums piedzīvot šo enerģētisko un piepildošo pieredzi esmu iedvesmojies no perkusionista Rishi (Vācija) un ekstātisko deju dīdžeja Mark JB (Lielbritānija).


Kopā ar Santa Pīlāce caur krāsu un smaržu varēsiet apjaust sava iekšējā spēka lielumu.
Aura Soma līdzsvara eļļas - Cilvēkam ir tikai viena problēma dzīvē - savas īstās vietas nezināšana. Caur līdzsvara eļļam viņš var izšķidināt blokus, kas neļauj tajā atrasties.
Ēteriskās eļļas meditācija - Ēteriskās eļļas substance ir līdzīga cilvēka dvēselei un tā palīdz atgriezt dvēseles līdzsvaru.


Santa par sevi: >>>

Es esmu uguns, es esmu svece, es esmu liesma! Varu Tevi, piešķilt, aizdedzināt, bet kādās krāsās Tu degsi, starosi, uguņosi ir Tavā ziņā! Kopā varam piešķilt uguni Tavas dzīves svecei un atrast to īsto, savu vietu, kur degt, starot un apgaismot! Lai top Tava labākā versija!!!!
Agnese Birzenberga

Serumkrēma gatavošanas meistarklase

Mēs katra pagatavosim savu serumkrēmu no dažādām izejvielām. Izvēlēsimies dažādus augu ekstraktus, eļļas, aktīvās vielas, ēteriskās eļļas un uzbursim savu, 30 ml, serumkrēmu! Unikālais šajā procesā ir tas, ka mēs katra varēsim izvēlēties tieši sev piemērotas izejvielas. Bez tam – serumkrēms netiek karsēts, tam netiek pievienots ūdens, tas sastāv no 100% aktīvajām vielām un rezultāts uz sejas ir redzams momentā! Āda burtiski uzmirdz!!!
Savu serumkrēmu iesaiņosim kārbiņā ar zīdpapīru, ar kartītēm un ziediem – tā ir pašradīta dāvana mums pašām!
Burvīgs, mierpilns un meditatīvs process apmēram 1,5 h garumā un pēcāk – vismaz mēnesi ilgs lietošanas prieks un mirdzoša āda! Serumkrēmu varēs lietot rītā un vakarā krēma vietā.


Ieva Lapsa

Fototerapija

Ieva rada fotogrāfijas ar pievienoto vērtību un pievērš uzmanību detaļām. Fotogrāfijā ir svarīgi saredzēt cilvēka dvēseli. 
Fototerapijas procesā Ieva palīdzēs Tev ieraudzīt Tavu dabisko un patieso skaistumu caur savas kameras aci.
Ļausim krist savām maskām un atļausimies izpaust savu krāšņumu un iekšējo spēku.

Visas fototerapijas procesā tapušās fotogrāfijas netiks publiskotas un tiks nodotas Jums personiskai lietošanai.