Par mums

DVĒSELES ZIEDS ir iespēja caur krāsu, smaržu un kristālu terapijas prizmu atrast ceļu atpakaļ pie sevis. Atcerēties, pamosties un dzīvot saskaņā ar savu sūtību un būtību.

Santa Pīlāce - astroloģe, krāsu terapeite, holodinamikas praktiķe

Santa ir sertificēta astroloģe, LASTRA (Latvijas astrologu asociācijas) valdes locekle, sertificēta krāsu terapeite (Anglijā radīta metode – AURA SOMA) un Holodinamikas praktiķe. Savā ikdienas praksē viņa ir veiksmīgi apvienojusi visas trīs šīs metodes. Ar astroloģijas palīdzību Santa palīdz saredzēt cilvēka dažādos aspektus – iedzimto potenciālu, talantus, dzīves pārbaudījumus, ģimeni, attiecības, darbu u.c. Palīdz noorientēties pašam sevī un krustcelēs saredzēt iespējamos ceļus, kādi ejami tālāk. Savukārt krāsu terapija palīdz atvērties cilvēku dvēselēm. Ar holodinamikas palīdzību tiek nostiprināti cilvēka pamati, uz kuriem būvējas visa viņa iekšējā pasaule. Šodienas situācijā prāts ir iedzinis dvēseli stūrī. Tā ir paslēpusies, tomēr cenšas par sevi atgādināt. Ar krāsu terapijas palīdzību ir iespējams savu dvēseli sadzirdēt, sajust un uzklausīt, ko tā saka un jūt.

Santa ļauj cilvēkam būt pašam, sajust un sadzirdēt savu dvēseli. Kopdarba laikā reizēm zūd laika sajūta, bet rodas dvēseles klātbūtnes sajūta. Tas ir ļoti svarīgs transformācijas ceļa posms, lai atgrieztos atpakaļ pie sevis.

               Astroloģija 

                Andra Rača astroloģijas skola - 2004 
                Profesionāla astrologa sertifikāts, Latvijas Astrologu asociācija - 2013
                Latvijas Astrologu asociācijas valdes locekle - 2015

               Krāsu terapija - AURA SOMA

               The Art and Science International Academy of Colour Technologies krāsu terapijas sistēma Aura-Soma
               - Level 1 foundation course - 2003
               - Level 2 intermediate course - 2003
               - Practising certificate Level 2 - 2007
               - Course: Exploring the Tree of Life - 2007
               - Level 3 advanced course - 2013
               - Practising certificate Level 3 - 2013

               Enerģētiskās prakses

              Cigun 1 līmenis - 2003

            Citas apmācības

            - Workshrop based on Bert Hellinger approach on the subject of Family Constilation - 2004
             - Mandalu terapija - 2004
             - Holodinamika - skolotājs Jānis Vītols, 2015/2016Māris Pīlācis - pasākumu vadītājs, skaņas masāža, enerģētiskās prakses

Māris ir profesionāls pasākumu vadītājs, kurš savu cilvēkmīlestības talantu un sirds siltumu realizē veidojot telpu cilvēkiem, kuri ir sevis meklējumos. Mārim ir liela profesionālā pieredze klientu apkalpošanas jomā. Ejot savu garīgās attīstības ceļu, viņam ir uzkrāta liela personīgās transformācijas pieredze. Tā ir spēcīgi attīstījusi Māra sajūtas un maņas, kas ir ļoti svarīgas praktizējot skaņas masāžu. Ikdienas darbā praktiski tiek pielietotas arī zināšanas un iemaņas, kas ir apgūtas pie zintnieka un šamaņa Baltā Vēja. Lai iepazītu otru, ar redzēšanu un klausīšanos nepietiek. Cilvēks ir jāuztver ar visām savām maņām. Jāmācās uztvert to, ko stāsta viņa ķermenis, emocijas, dvēsele un gars. Tikai tad mēs spēsim nokļūt tuvāk otra būtībai.

  • Skaņas masāža - skolotājs Joga Dass, 2014/2016
  • Šamaņu skola - skolotājs Šamanis Baltais Vējš, 2015/2016
  • Dziedniecības akadēmija AKVILONA

 

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.