Dvēseles Zieds 2021

Jau 8.reizi uzzied Dvēseles zieds. No 20.-22.jūlijam Ciemupē.
Esam veselu gadu ziemojuši un brieduši. Laiks UZZIEDĒT!

Kā parasti, apgūsim jaunas prakses un nostiprināsim sev zināmās.
Laiks kuru izdzīvojam, skaidri parāda, ka centrs esam mēs paši - katrs pats sev. Ja sajutīsim, redzēsim, vērosim, sapratīsim un mīlēsim sevi, tad spēsim krāšņi uzziedēt.
Kā katru gadu būs:
 • skaista, ģimeniska vieta
 • dvēseliska atmosfēra
 • garša, skaņa, ainava, smarža, sajūtas, piedzīvojums
Mēs visi kopā un katrs atsevišķi pacelsimies savos dvēseles spārnos un ļausimies lidojumam.
Nometnes meistari: Santa Pīlāce, Māris Pīlācis, Antra Dzintarniece, Dace Matisone, Ginta Gūtmane, Iveta Galēja, Sarmīte Baumane, Inese Smirnova, Evita StrādereSvarīgi par nometni

Maksa par visu nometni - 130.00 EUR  

Nometnes maksā iekļauts:

 • Dzīvošana savā teltī  - tiem, kuri nevar nakšņot teltīs, naktsmīti risināsim individuāli
 • Ēdināšana 3 reizes dienā
 • Nodarbības un darbnīcas

Reģistrācijas noteikumi:

 • Jūsu vieta nometnē ir garantēta, ja pēc reģistrācijas veicat priekšapmaksu 50.00 EUR apmērā

Saziņa:    
t. 28113119 
santa.pilace@gmail.com

>>>PIESAKIES NOMETNEI ŠEIT <<<

 

Dienas plāns

20.jūlijs

10:00  Atklāšana
10:30  Čakrafona meditācija -Māris Pīlācis
13:00  Pusdienas
15:00  Baha ziedi - Ginta Gūtmane
18:00  Vakariņas
19:00  Gaismas mandalas 1 - Evita Strādere

21.jūlijs

08:00  Rīta vingrošana
09:00  Brokastis
10:00  Augi - Iveta Galēja
13:00  Pusdienas
15:00  Gaismas zīmulis - Inese Smirnova
18:00  Vakariņas
19:00  Gaismas mandalas 2 - Evita Strādere

22.jūlijs

08:00  Rīta vingrošana
09:00  Brokastis
10:00  AuraSoma - Santa Pīlāce
13:00  Pusdienas
14:00  Meditatīvs ceļojums - Sarmīte Baumane
17:00  Noslēguma aplis
19:00  Vakariņas

Nometnes "Dvēseles Zieds" zinošie:


Santa Pīlāce
AuraSoma Krāsu terapeite

Tas būs ceļojums krāsu pasaulē. Iepazīsim dziļāk krāsu nozīmi un savas būtības krāsu šķautnes. Ko krāsas stāsta par mums, mūsu talantiem un dzīves ceļu, ko ejam?

Palīdzu noorientēties pašam sevī un krustcelēs saredzēt iespējamos ceļus, kādi ejami tālāk. Ļauju cilvēkam būt pašam, sajust un sadzirdēt savu dvēseli. Kopdarba laikā reizēm zūd laika sajūta, bet rodas dvēseles klātbūtnes sajūta. Tas ir ļoti svarīgs transformācijas ceļa posms, lai atgrieztos atpakaļ pie sevis. 

Cilvēka spēks ir ielikts viņa dabā, neatkārtojamībā un iespējā maksimāli to realizēt. Tas arī atnes viņam patiesu dzīves gandarījumu.
Viena no Aura-Somas idejām ir sekojoša – pastāv tikai viena veida saslimšana un tā ir savas vietas nezināšana dzīvē un tās jēgas neizprašana. Tieši tas rezultātā noved pie pretestības dzīvei, izsauc stresu un noved pie fiziskām saslimšanām. Aura-Soma dod iespēju saprast sevi un atbrīvot bloķēto enerģiju.
Esot smalkā plāna „zāles”, Aura-Soma iedarbojas uz cilvēka enerģētisko ķermeni un stabilizē garīgo, mentālo, emocionālo un attiecīgi arī fizisko stāvokli. Šī krāsu terapija ir virzīta uz dvēseles, apziņas un ķermeņa dziedināšanu to savstarpējā vienotībā.


Ginta Gūtmane 
Baha ziedu terapija
Meistarklase "Emociju harmonizētājs".

Ginta par Baha ziediem mums stāstīja vienā no iepriekšējām nometnēm. šoreiz iesim tālāk un dziļāk.
Vai esat padomājuši, ka dabā ir viss, kas mums vajadzīgs, lai dzīvotu laimīgu, piepildītu un harmonisku dzīvi.
Baha ziedu terapija ir dabīga augu terapija, kuru atklāja angļu homeopāts Eduards Bahs. Šajā terapijā ietilpst 38.dažādi savvaļas augi. Katrs no šiem augiem pastāsta par kādu cilvēka emocionālo stāvokli. Ar Baha ziedu terapijas palīdzību ir iespējams pārvarēt stresu, depresīvu noskaņojumu, negatīvus pārdzīvojumus, emocionālu pārslodzi u.c. stāvokļus. Tā ļauj pilnveidot savu dzīvi, uzlabot attiecības ar līdzcilvēkiem gan darbā, gan ģimenē.
Šajā meistarklasē es iepazīstināšu jūs ar populārākajiem Baha ziediem.Katrs, kurš apmeklēs šo tikšanos, varēs pats izvēlēties kādu no augiem, par kura postošo un arī harmonisko emocionālo stāvokli pastāstīšu. Būs arī iespēja izveidot savu Baha ziedu maisījumu.
Ir jauki apzināties, ka mums tepat līdzās aug brīnišķīgi palīgi dabā.


Iveta Dortāne
Joga trenere
Dvēseles elpošana un vingrošana

No rīta modināsim savu ķermeni, garu un dvēseli ar elpošanas un āsanu praksi. Izdziedāsim un izelposim savus enerģētiskos centrus, līdzsvarojot un harmonizējot sevi. Uzziedēsim pretim saulei un pasaulei!


Sarmīte Baumane
Meditatīvs ceļojums

Esmu. Sarmīte Baumane. Izgājusi caur dziedniecību, reiki, cigunu, litoterapiju un dažādām praksēm, sajūtot, ka viss ir Viens. Atnācu kādu brīdi pabūt šeit - uz Saules apspīdētās zili zaļās planētas. Un pētīt caur dažādām praksēm mūžīgo dzinēju - mūsu kopīgo enerģijas Avotu, tiekšanās Uguni, to likumsakarības. Telpā, laikā un formā saredzēt smalko pasauli.

Māris Pīlācis
Čakrafona skaņu meditācija

Ļausimies ceļojumam uz līdzsvara, harmonijas, miera, klusuma un dziedinajuma stāvokļiem. Fiziskā un dvēseliskā dziedināšanās sākās brīdī, kad mūsos ir klusums un miers. Pasaule un ikdiena mainās, kad esam līdzsvarā un pašpietiekamībā.Antra Dzintarniece
Skaņu terapeite
Masāža ar Tibetas skanošajiem traukiem

Tā ir mīlestība, kas dziedina. Mīlestībai ir neticami liels spēks, un tas dziedina arī ķermeni un prātu, maina emocijas, jūtas, stāvokli, domas.
Jau vairāk kā četrus gadus darbojos šajā jomā, piedalos dažādās nometnēs, festivālos, retrītos un strādāju individuāli ar klientiem. Cilvēku pateicība par manis sniegto masāžu man deva iedvesmu to turpināt.Pēc katra seansa redzēt gaismas un mīlestības piepildītus cilvēkus - tas mani darija laimīgu.

Sapratu, ka ne tikai dziedinu pie manis atnākušo cilvēku dvēseles, bet arī mana dvēselīte dzied. Tā ir kā savienošanās ar savu iekšējo būtību. Pateicoties Tibetas skanošo trauku maģiskajām skaņu vibrācijām, esmu sapratusi kādā virzienā vēlos iet, ko dot cilvēkiem un kā spēt izdzīvot dienu ar mīlestību.

Vairāk par Antru Dzintarnieci un Masāžu ar Tibetas skanošajām bļodām: http://tibetas-trauki.mozello.lv/.


Inese Smirnova
Gaismas zīmulis (Beamer Light pen - BLP)

Tā ir tehnika, kas palīdz harmonizēt cilvēka emocionālo, mentālo stāvokli. Sakārtojot cilvēka “smalkos” līmeņus, labāk arī jūtas cilvēka fiziskais ķermenis. Ar BLP darbojas uz kādu no cilvēka 12 meridiānu pāru punktiem vai enerģētiskajiem centriem – uz kādu no 7 čakrām ( tos uzpildot, atslogojot vai vienkārši aktivizējot ). Stikla kapsulās (atbilst AuraSomas krāsu pudelītēm), ko ievieto pildspalvā ar bateriju un gaismas elementu, atrodas dažādu augu valsts, minerālu, kristālu enerģijas, krāsu saturošas līdzsvara eļļas. Ejot cauri krāsas pigmentam, gaisma to aktivizē un pastiprina dotās krāsas radītā elektromagnētiskā viļņa iedarbību uz cilvēka ķermeni. Efekts ir tūlītējs. Palīdz pie stresa, noguruma, pārslodzēm, depresīviem stāvokļiem vai vienkārši labam garastāvoklim.


Evita Strādere
Gaismas mandalas

Gaismas mandalas vai halogrammas ir Ursulas Irrgang autormetode, kas radīta balstoties uz vairāk kā 30 gadu ilgiem Maiju kultūras, Fibonači skaitļu sistēmas, Sakrālās ģeometrijas un citiem pētījumiem. 

Gaismas mandalu nonākšanu manās rokās uzskatu par svētību un tanī pat laikā par atbildību nesot šīs zināšanas cilvēkiem. Gaismas mandalas ir kā burvju atslēdziņas, kas atver durvis pēc durvīm ceļā pie sevis iepazīšanas un izpratnes, atbilžu atrašanas uz ilgstoši nesakārtotiem jautājumiem, harmonizēšanās un savas iekšējās gaismas iedegšanas.


Iveta Galēja
Garšaugi un sieviešu augi

Pie mums dārzos gan atgriežas agrāk labi pazīstami un ikdienā lietoti garšaugi, gan ienāk jauni, citās zemēs populāri. Patiesībā daudzi zaļumi, uz kuriem tagad raugāmies kā uz jaunumiem, ir auguši jau mūsu senču dobēs. Taču tagad ir laiks, kad vairāk nekā jebkad agrāk mums nepieciešamas zināšanas un enerģija sava spēka noturēšanai un vairošanai, un šajā ceļā ļoti palīdz gan garšaugi, gan mūsu sieviešu spēka augi.

Ko darīsim? Smaržosim un nogaršosim!

Runāsimies par to:

 • kuri ir mūsu jaudīgākie spēka augi un kā tos lietot;
 • kādiem pamatgaršaugiem sieviešu augiem vajadzētu būt mājās;
 • kā ar tiem nodrošināties visu gadu;
 • mīti un pieredze par to, kādus augus pie mums var audzēt;
 • kā audzēt garšaugus u.c., ja nav dārza;
 • kā augus sagatavot ziemai, lai tie allaž būtu pie rokas;
 • kā augus gudri izmantot ne tikai virtuvē, bet arī savai labsajūtai un mājai.