Skaņas masāža - Čakrafons
Dabas harmoniskās vibrācijas - kā dziedinoša mūzika

SKAŅAS MEDITĀCIJA

Miera osta pazudušajiem pilsētas burzmā un stresā


Radīsim sevī miera ostu, kur uzplaukt mūsu dvēselei. Ar skaņu mēs sevi harmonizēsim, līdzsvarosim un dziedināsim.

Skaņa ir unikāla vibrācija, kura spēj mūs ievest dažādu sajūtu un emociju okeānā. Arī ikdiena ar savu steigu, satraukumiem, izaicinājumiem dara savu. Prāts bieži vien ir nenomierināms, tā aktīvā darbošanās liedz sadzirdēt savu dvēseli. Bailes un stress traucē pilnvērtīgi baudīt mirkli, kuru dzīvojam. Ne visi cilvēki spēj sevi šajā karuselī nomierināt, abstrahēties un sajust iekšēju mieru un harmoniju. Lai to izdarītu, lieliski palīdz skaņas dziedinošais spēks, kuru izbaudīsim kopā klausoties un sajūtot Čakrafona radītās meditatīvās skaņas vibrācijas.

Čakrafons ir instruments, kas sastāv no vairākiem toņiem, kurus spēlējot rodas neparasta mūzika, ko var pielīdzināt visuma skaņām. Šīs vibrācijas dziedina, nomierina prātu un līdzsvaro cilvēka ķermeni, dvēseli un garu. Cilvēks kļūst vienots un harmonisks. 


Skaņas meditāciju vada Māris Pīlācis.

Pieteikšanās uz meditāciju:

Zvanot: 26622888
Rakstot: maris.pilacis@gmail.com
>>> Reģistrējoties šeit <<<


Vairāk par Čakrafonu un skaņas masāžu: 

Skaņas masāšu veicu es, Māris Pīlācis. Seans ilgst 30 minūtes. Ir iespējams arī veidot grupas, kurās tiek spēlēts Čakrafons gan kā meditācija, gan aktīva līdzdalība.
Skaņas masāža

Skaņas masāžā tiek izmantots    Čakrafons un WAH-WAH. Tie ir uzskaņoti frekvencē, kurā vibrē zeme, kosmoss un vesels cilvēka ķermenis. Skaņa nomierina, harmonizē un atraisa enerģētiskos blokus.

Mirklī, kad ķermenis vibrē vienā frekvencē ar dabu, prāts rimstas un mēs varam sadzirdēt savu sirdi un uzlabojas veselība.

Esat noteikti ievērojuši, ka ikdienas steiga nedod iespēju atslābt un nomierināties. Prāts ir uzbudināts un nenomierināms. Viens no veidiem kā to nomierināt ir Skaņas masāža. 


Tiekamies katru ceturtdienu 18:00

Kā skan pilns Čakrafona komplekts?

Vācietis Jaga Dass ir izveidojis Čakrafonu. Vairāk varat iepazīties: http://www.intunemusic.de/CMS/