Dvēseles Zieds 2017
Vasaras nometne cilvēka dvēseles atjaunotnei!

DVĒSELES ZIEDS gatavs uzziedēt jau 4.gadu! 

Vasaras nometne "DVĒSELES ZIEDS" notiks no 8.-11.augustam kā parasti skaistajās Ķoņu dzirnavās. Šogad nometnes moto:

>>> RADI - DARI <<<

Kā katru gadu būs:

  • skaista vieta

  • dvēseliska atmosfēra

  • garša, skaņa, ainava, smarža, sajūtas, piedzīvojums

Mēs visi kopā un katrs atsevišķi Radīsim un Darīsim.


Informācija par nometni

Dalības maksa:  

  • € 155.00 - ar dzīvošanu dzirnavās vai vasaras mājiņās; 
  • € 175.00 - ar dzīvošanu paaugstināta komforta istabiņās (viesu namā).
  •  € 35.00 - 1 dienas apmeklējums, cenā nav iekļautas brokastis un naktsmītne)
  • € 100.00 - 3 dienu apmeklējums, cenā nav iekļautas brokastis un naktsmītne)

Lai pieteiktos nometnei, jāaizpilda anketa un līdz 24.07.2017. ir jāveic priekšapmaksa € 50.00, pārskaitot uz kontu: 
Māris Pīlācis, p.k.071075-10900, LV23HABA0551026936018

1 dienas apmēklētājiem, jāveic priekšapmaksa pilnā apmērā un jāpiesaka vēlama apmeklējuma diena. 

Dalības maksā ietilpst: 
Ēdināšana (08.aug. 2x, 09.,10.aug. 3x, 11.aug. 1x), Nakšņošana 3x, nodarbības, izdales materiāli u.c. 

Kontakti:

Santa Pīlāce, santa.pilace@gmail.com, 29113119
Māris Pīlācis, maris.pilacis@gmail.com, 26622888


Darītāji

Nometnē tiksimies ar:

Santa Pīlāce - Astroloģe, krāsu terapeite, holodinamikas praktiķe


Māris Pīlācis - Skaņu terapeits, Šamanisma praktizētājs


Inese un Kristaps Gaiļi - Sound of Aroma, mūzika un aromterapija

Mūzika un smarža – divas pasaules, kas satiekas, aizsniedzas aiz prāta robežām un, mijiedarbojoties, uzrunā cilvēka fizisko ķermeni, emocionālo ķermeni un garu.

Izmantojot augstas kvalitātes ēteriskās eļļas, cilvēks pats, ar aromterapeita kā augu esenču tulka palīdzību, spēj atklāt un noteikt savas iekšējās disharmonijas, kas veidojušās no emocionālām traumām, ievainojumiem, psiholoģiskiem blokiem, apslāpētām emocijām un līdzsvarot tās. Mūzika ir valoda kas spēj uzrunāt cilvēka dvēseli, veldzēt garu un stiprināt tā gribu virzīties tālāk.


Dace Matisone - joga, veselīgs uzturs, Hennas māksla

Rītus sāksim ar jogu. Regulāra jogas prakse balansē fiziskos un enerģētiskos ķermeņa centrus, vienlaicīgi attīstot muguras elastību, stiprinot kaulus, muskuļus, iekšējos orgānus un imūnsistēmu. Apzināti un nesteidzīgi veikti vingrojumi, apvienojumā ar pareizu elpošanu, nomierina prātu, attīra ķermeni un mazina stresu.

Pavārkursu meistarklasē meklēsim OLBALTUMVIELAS pārtikas produktos. Viena no milzīgākajām problēmām pārejot no gaļas uz veģetāru uzturu ir secinājums, ka nekā cita kā tikai griķi ar salātiem un sieru nepaliek! Kopīgi mācīsimies, kā šo problēmu risināt, un kā veģetāru ēdienu pagatavot garšīgi.

Par mani

Ar jogu nodarbojos vairāk kā 6 gadus un laika gaitā vairāk sāku interesēties par ajurvēdu un jogu kā senu zinātni par cilvēka ķermeni un tā saikni ar garu un dvēseli, vēdisko pavārmākslu, kā arī pēdējā laikā mani aizrāvusi hennas māksla.

Esmu izgājusi 200 stundu jogas skolotāju apmācību Indijā 2016.gadā. Taču tas ir tikai sākums. Joga ir mācība mūža garumā. Tu mācies, atklāj un piedzīvo. Turpinu padziļinātāk apgūt un prakstizēt arī meditāciju un pranajamu.

Savās nodarbībās vēlos dalīties ar iegūtajām zināšanām, palīdzēt cilvēkiem ikdienas skrējienā apstāties uz mirkli, mācīties būt šeit un tagad, mācīties būt laimīgiem.

Mācos dzīvot pēc vadmotīva, ka ikviens šajā pasaulē ir tīra, balta dvēsele, tikai katram no mums mugurā savādāks mētelis. Cenšos sevi pilnveidot un attīstīt apziņu, lai saskatītu cilvēkā tīro, balto dvēseli.


Ilze Elīza Palma - Mandalu dejas

Mandalu deja  ir meditācija kustībā, jogas un dejas terapiju sapludinājums. Lai dejotu šo tempļu deju, nav nepieciešamas nekādas priekšzināšanas dejošanā, jogā vai citā tehnikā, jo tā būs pa spēkam katrai sievietei. Mandalu deja ir prakse, kura visspilgtāk ļauj sajust sievišķo enerģiju, tās vieglo plūdumu, krāsas un klātesamību ikdienā. Tā ir gan sievišķās enerģijas vairošana, gan daudzo enerģiju izlīdzināšana un sapludināšana. Mandalu deja ir kustīga meditācija caur kuru mēs savienojam garīgos ķermeņus ar fizisko. Meditācijas laikā mēs saplūstam ar zemes enerģiju un caur to ar visas sievišķās gudrības saknēm jeb pirmsākumu un sievietes dievišķo - radīšanas enerģiju. Ar tās palīdzību varam atbrīvoties no dažādām dzīves problēmām, blokiem, kas traucē enerģijas brīvai plūsmai. Tā dziedina un līdzsvaro dvēseli, kā arī ķermeni.

Deja ir personisks rituāls, radīta saskaņā ar sakrālās ģeometrijas principiem, caur astotnieka zīmēšanu, spirālēm, viļņiem un apļiem. Mandalu deja palīdz harmonizēt enerģijas plūsmu čakrās – enerģijas centros, harmonizēt attiecības, apvienot labo un slikto sevī, apzināties, ka abi šie pretējie spēki ir vajadzīgi līdzsvarotai un piepildītai dzīvei! Palīdz īstenot sievietes kā mīlestības avota sūtību.

Mandalu dejas praksi vislabāk izbaudīt garos, brīvos svārkos.

Par mani.

Pirms septiņiem gadiem nolēmu klausīt savai sirds balsij, pametu ērto krēslu finanšu sfērā un kā Sprīdītis devos pasaulē meklēt laimi. Izaicinājumu joprojām netrūkst, bet arvien vairāk ir brīžu, kad mierīgs ir prāts un dvēsele laimīgi smaida. Pa šo laiku esmu kļuvusi sertificēta Jogas pasniedzēja, Cigun instruktore, kā arī šobrīd apgūst fizioterapijas zinības Rīgas Stradiņa universitātē. Vadu dažādas kustību un enerģijas atjaunošanas nodarbības. Mans aizraušanās ir pētīt, kā ķermeņa kustības ietekmē mūsu emocijas, veselību, sasniegumus un otrādi, kā mūsu pieredzes un domāšanas paradumi ir saistīti ar notikumiem mūsu dzīvē un ķermenī. Zinu, ka nejaušību nav, ir tikai nepilnīgas zināšanas.


Antra DzintarnieceVibroakustiskā masāža ar Tibetas skanošajām bļodām

Skaņa Tā ir viena no dievišķās mīlestības izpausmēm. Pateicoties šo trauku maģiskajām skaņu vibrācijām, esmu sapratusi kādā virzienā vēlos iet, ko dot cilvēkiem un kā spēt izdzīvot dienu ar mīlestību.
Tā ir  mīlestība  kas dziedina. Mīlestībai ir neticami liels spēks, un tas dziedina arī ķermeni un prātu, maina emocijas, jūtu stāvokli, domas.
Jau otro gadu, darbojos šajā jomā, piedalos dažādās nometnēs, festivālos, retrītos un strādāju individuāli ar klientiem. Cilvēku pateicība par manis sniegto masāžu man deva iedvesmu to turpināt. Pēc katra seansa redzēt gaismas un mīlestības piepildītus cilvēkus..tas mani darija laimīgu. Sapratu,ka ne tikai dziedinu pie manis atnākušo cilvēku dvēseles, bet arī mana dvēselīte dzied. Tā ir kā savienošanās ar savu iekšējo būtību.


Aelita Zāle - Krāsu, mākslas un kristālu terapeite

Piederu pie tiem, kurus Ošo sauc par „dumpiniekiem”. Mani skolotāji ir pati dzīve, bet notikumi tanī ir mans dialogs ar Visumu. Vēroju, analizēju, salīdzinu, izdaru secinājumus, pielietoju iegūtās zināšanas ikdienā. Ne tik sen pagātnē palicis laiks kad bija nemitīgas „dejas uz grābekļiem’’, kad jutos apjukusi un nelaimīga. Šobrīd viss ir mainījies, daudz kas ir apzināts un saprasts. 

Ikdienā paplašinu savu apziņu, atbrīvojos no karmiskajām enerģijām un veru vaļā savu sirdi, talantus un spējas. Pa šiem gadiem ir nākušas atbildes uz daudziem jautājumiem un ir sakrājusies liela pieredze daudzās dzīves jomās.

Uzskatu, ka šībrīža fiziskā realitāte ir pagātnes informācijas atspoguļojums un paplašinot savu apziņu mēs automātiski izejam no vecā domāšanas formāta un apstākļiem, kuros radījām šo realitāti. Tanī pat laikā ar jaunu domu gaitu un skatījumu uz pasauli tiek apzināta šībrīža realitāte un tiek likti jauni pamati laimīgai rītdienai.

Man ir Kosmozofijas institūta diploms alternatīvajā dziedniecībā. Esmu iepazinusi un pēc vajadzības pielietoju Aura Somas sistēmu, kristālus un dažādas mākslas terapijas metodes. Ikdienā mani galvenie instrumenti ir kristāli, meditācijas, vizualizācija un afirmācijas.

Esmu vēl ceļā, bet jau šobrīd varu teikt - esmu laimīga. Un ja kādam mana pieredze un zināšanas liekas interesantas vai noderīgas, tad ar prieku tanīs dalīšos.


Ilze Datava - Sapņu ķērāji, pītās saulītes

Mans uzdevums ir ievest atpakaļ Pasaku pasaulē...kur ir zaļa daba, krāsas un mūzika, sveces, rituāls, aprimšana un saruna ar Visumu un pašam ar sevi. Ar savu Radošo darbnīcu palīdzību es nokļūstu mierā un harmonijā ar apkārtējo Pasauli. Pie manis cilvēki nāk atpūsties, sakārtot domas. Tā es varētu nodefinēt savas darbnīcas. Gan Sapņu ķērājus, gan Pītās Mandalas- Saulītes, gan Kroņu darināšanu un daudzas citas- apmēram 20.
Sapņu ķērāji nāk no Ziemeļamerikas indiāņiem. Pēc senas leģendas tie radušies tā - indiāņi nav varējuši naktīs mierīgi gulēt, jo ļaunie gari nākuši ar sliktiem sapņiem ...Tad cilts šamanis uzpinis tīklus kociņu ietvarā un iekarinājis virs dusošajiem indiāņiem. Tas palīdzējis - nelabie gari sapinušies tīklos...Tā radušies pirmie Sapņu ķērāji.


Aija Vatašaherbāliste, arompraktiķe, licencēta bioenerģētikas konsultante


Cilvēki uzdod sev jautājumu : "Vai esmu laimīgs un apmierināts ar savu dzīvi, darbu, attiecībām? Vai patiešām pazīstu sevi?"

Bieži vien tam visam par šķērsli pat nav ārējie faktori, bet gan paša vai kāda ģimenes locekļa veselība, labklājība, dvēseles diskomforts, emocionāls un fizisks stress, kuri bloķē enerģiju plūsmu un mazina mūsu vitalitāti, dzīvesprieku.

Mans dzīves moto : "Lai dzīve kā košums, kā rota, kā zieds!"

Pie tā arī pieturos jau vairākus gadus, runāju ar cilvēkiem par viņiem svarīgām lietām. Uztveru cilvēku kā vienu veselu bioenerģētisku sistēmu kopumu, kur garīgā un emocionālā dzīves uztvere nav atdalāma no ķermeniskās esības. Man palīgā nāk daba. Dabas kontekstā, mūsu sarunās un kopdarbībā nereti tiek rasta jauna attieksme, cits skatu punkts uz kādu uzdevumu jeb problēmu. Īsākā vai garākā laika sprīdī cilvēkam rodas risinājums, turpmākās rīcības vīzija.

Augus pazīstu no agras bērnības, bet pirms dažiem gadiem savas zināšanas un pārliecību nostiprināju Baltijā pirmajā Herbālistikas skolā pie astromedicīnas speciālista, herbālista Jura Buša. Jūtos un praktizēju kā zāļu sieva, veidoju tēju salikumus un dažādu dabas produktu sēriju Timiānas Dārzi .

Nu jau vairākus gadus dziļāk iepazīstu un sadarbojos ar ēteriskajām eļļām. Atzīstu tās par vērtīgāko, ko zaļā daba mums sniedz. Tās ir gan viedi dziednieki fiziskā un emocionālā līmenī, gan dvēseles skolotāji, gan neatkarīgie eksperti pašizziņas ceļā.Uzzināt vairāk par Ķoņu dzirnavām

Ja vēlies uzzināt par skaistajām Vidzemes dzirnavām, kur norisināsies vasaras nometne: 

Attēlu galerija: SPIED ŠEIT
Mājas lapa: www.konudzirnavas.lv

Video no Youtube: