Nometne "Dvēseles Zieds 2022" - SAZEMĒJUMS  |  9.-11.augusts

Lai mēs katrs būtu viens vesels, mums vajag stiept zarus debesīs, bet saknes dziļi zemē.
Sazemēties, stiprināties un apjaust sevi

Par nometni 2022

Ar prieku dodam ziņu par vasaras nometni "Dvēseles Zieds #10"
Tā norisināsies no 9.-11.augustam Ciemupē.
Šīs tikšanās mērķis SAZEMĒŠANĀS.
Iedvesmosimies, dalīsiemies, darbosimies, mācīsimies kopā ar lieliskiem praktizētājiem un zinātājiem:
 • Santa Pīlāce - Aurasoma
 • Kate Štamere - Sazemēšanās prakses
 • Ieva Mauriņa - Ēterisko eļļu pasaule
 • Reinis Ramba - Elpošanas tehnikas
 • Ilga Smeile - Augu ceremonija
 • Redžina Laura - Iegurņa prakses
 • Antra Dzintarniece - Tibetas skanošie trauki
 • Dace Matisone - Veselīgs uzturs
 • Māris Pīlācis - Čakrafons

>>> PIETEIKTIES NOMETNEI ŠEIT <<<Izmaksas

Nometnes cena: 190.00 EUR

Vieta nometnē tiek garantēta tikai pēc avansa (60.00 Eur apmērā) apmaksas.
VIETU SKAITS IR IEROBEŽOTS

Ir pieejamas dažas vietas viesnīcā par papildus samaksu.

>>> PIETEIKTIES NOMETNEI ŠEIT <<<


Kate Štamere

Iepazīstinam ar nometnes Dvēseles zieds #10 "Sazemējums" praktiķiem:  Kate Štamere
🌺Sertificēta astroloģe, mistiķe. Pārvalda ķermeņa dabiskās atveseļošanās un atjaunošanās prakses.
Klasiskās medicīnas un Ķīniešu imidžmedicīnas praktiķe. Strādā ar cilvēka fizisko,enerģētisko un informatīvo veselumu.
Savā darbā pielieto Meditāciju un regresīvās terapijas metodes.
Džun Juaņ cigun 1.pakapes instruktore.
🌺 Kate par sevi: "Ekstisenciāli jautājumi mani nodarbina kopš sevi vispār atceros. Mani vienmēr ir interesējis izprast lietu dabu, tapēc manas prasmes un zināšanas ir tik daudzpusīgas. Astroloģiju sāku apgūt 15 gadu vecumā un 18 gados kļuvu par tajā laikā jaunāko sertificēto astrologu Latvijā. Tam sekoja tradicionalas un netradiconālas medicīnas studijas un dažādas garīgās prakses, kuras turpinu vel šobrīd!"
🌺

Kate nometnē praktizēs un stāstīs:

 • No rītiem 1 stunda Viedā vingrošana + cigun elementi
 • Paļaušanās uz sevi, centrēšanās (meditaciju prakse) ~1 stunda
 • Perceptīvā plastika un Fasciālā modelēšana ~ 2 stundas (fizisko, enerģetisko un informatīvo barjeru nojaukšana, pašradīšanas process).

Santa Pīlāce

Iepazīstinam ar nometnes Dvēseles zieds #10 "Sazemējums" praktiķiem:  Santa Pīlāce
🌺

Krāsu terapeite.  

Tas būs ceļojums Aura-Soma krāsu pasaulē. Iepazīsim dziļāk krāsu nozīmi un savas būtības krāsu šķautnes. Ko krāsas stāsta par mums, mūsu talantiem un dzīves ceļu, ko ejam?
🌺

𝑺𝒂𝒏𝒕𝒂 𝒑𝒂𝒓 𝒔𝒆𝒗𝒊: Es esmu un mans vārds ir Santa. Esmu sertificēta krāsu terapeite (Anglijā radīta metode – AURA SOMA), sertificēta astroloģe un neirografikas speciāliste. Savā ikdienas praksē esmu veiksmīgi apvienojusi visas trīs šīs metodes un vēl vairākas citas - numeroloģiju, Taro, ēteriskās eļļas, maiju kalendāru, neirografiku, sakrālo ģeometriju un latvisko ritu. Varu palīdzēt saredzēt cilvēka dažādos aspektus – iedzimto potenciālu, talantus, dzīves pārbaudījumus, ģimeni, attiecības, darbu u.c. Palīdzu noorientēties pašam sevī un krustcelēs saredzēt iespējamos ceļus, kādi ejami tālāk. Ļauju cilvēkam būt pašam, sajust un sadzirdēt savu dvēseli. Kopdarba laikā reizēm zūd laika sajūta, bet rodas dvēseles klātbūtnes sajūta. Tas ir ļoti svarīgs transformācijas ceļa posms, lai atgrieztos atpakaļ pie sevis.

🌺

Aura-Soma krāsu terapijas sistēma

"Aura” tulkojumā no latīņu valodas nozīmē „gaisma un krāsa; mirdzēšana, ko izstaro cilvēka lauks”, bet „Soma” tulkojumā nozīmē „ķermenis” vai „dzīves enerģija”. Tādā veidā Aura-Soma var tulkot kā „krāsas enerģiju” vai "vitālo ķermeni".
„Aura-Soma” vienlaicīgi ir gan zinātne, gan māksla. To radīja slavena angļu dziedniece, gaišreģe un profesionāla farmaceite Vikija Volla (Vicky Wall) 1983.gadā. Jau 37 gadus Aura-Soma kalpo kā instruments atjaunotnei un harmonijas atbalstīšanai visos līmeņos. Cilvēka spēks ir ielikts viņa dabā, neatkārtojamībā un iespējā maksimāli to realizēt. Tas arī atnes viņam patiesu dzīves gandarījumu.
Viena no Aura-Somas idejām ir sekojoša – pastāv tikai viena veida saslimšana un tā ir savas vietas nezināšana dzīvē un tās jēgas neizprašana. Tieši tas rezultātā noved pie pretestības dzīvei, izsauc stresu un noved pie fiziskām saslimšanām. Aura-Soma dod iespēju saprast sevi un atbrīvot bloķēto enerģiju.
Esot smalkā plāna „zāles”, Aura-Soma iedarbojas uz cilvēka enerģētisko ķermeni un stabilizē garīgo, mentālo, emocionālo un attiecīgi arī fizisko stāvokli. Šī krāsu terapija ir virzīta uz dvēseles, apziņas un ķermeņa dziedināšanu to savstarpējā vienotībā.

Ilga Smeile

Iepazīstinam ar nometnes Dvēseles zieds #10 "Sazemējums" praktiķiem:
🌸

Ilga Smeile  - augu ceremonija.

🌸Ēnu darba praktiķe, pavadonis darbā ar emocionālajām traumām, iekšējiem aspektiem un emocijām, palīdzot visiem tiem, kas savā ceļā jūtas apmaldījušies vai iesprūduši. Vada augu ceremonijas un dažādas šamaniskās prakses gan grupās, gan individuāli. Savās praksēs izmanto Zemes enerģijas, senču spēku, augu gudrību, šamaniskās bungas, kustību prakses.
🌸 Augu ceremonija ir iespēja piedzīvot dziļu, meditatīvu stāvokli, satiekoties ar Augu Skolotāju dvēselēm un piedzīvojot augu pasaules spēku nesavtīgo mīlestību pret mums- cilvēkiem. Ceremoniālie augi piedalās iekšējās transformācijās, palīdz atlaist veco un sajust sevi savā patiesajā spēkā. Līdzi jāņem acu apsējs un krūzīte augu virumam.

Laura Redžina Bartonika

Iepazīstinam ar nometnes Dvēseles zieds #10 "Sazemējums" praktiķiem:
🌹

Laura Redžina Bartonika

🌹 - Konsultante, lektore un trenere par apzinātību sievietes augumā un dzīvē. Projekta “Erotiskā Inteliģence” autore. Vada iegurņa veselības treniņus un
pieskāriena mākslas prakses. Konsultē sievietes dabīgā cikla un ritma atjaunošanā, veselīgu orgasmu sasniegšanā. Kraniosakrālās rezonanses terapeite, ARUN apzinātā pieskāriena praktiķe.
Ikdienā piedāvā doties transformējošās pastaigās, sarunās, praksēs par intīmo labklājību, baudu dzīvē un sadzīvē. Tie ir iedarbīgi, praktiski instrumenti sievišķajai veselībai, pašapziņai un baudai.
🌹 “Tu esi upe, tevi nevar ieliet glāzē. Tu esi okeāns tevi nevar saturēt bļodā. Brīvai un apzinātai seksualitātei ir vistiešākā saikne ar mirdzošām acīm un dzīves garšu, jo veselīgi to paužot radam savu dzīvi."
🌹Esmu apkopojusi prakses, kas palīdz sievietei atjaunot auguma alķīmiju un autentisku seksualitāti, uzpildīt savu sirds un iegurņa trauku saskaņā ar dabas ritmiem. Stiprinot savu kodolu, iegurni un intīmos muskuļus, jaunā spēkā rit visas dzīvības sulas un tas dabiski vairo pašapziņu un labsajūtu.

Reinis Ramba

Iepazīstinam ar nometnes Dvēseles zieds #10 "Sazemējums" praktiķiem:
❄️

Reinis Ramba  - Elpošanas tehnikas

❄️ Reinis ikdienā praktizē dažādas elpošanas tehnikas, ar kurām iepazīstinās nometnes dalībniekus. Reinis pastāstīs par savu personīgo pieredzi ziemas peldēs. Atbildēs uz vienmēr aktuālo jautājumu - Kā ielīst aukstā ūdenī? Un, protams, mēģinās jūs motivēt to izdarīt arī nometnē.

Ieva Mauriņa

Iepazīstinam ar nometnes Dvēseles zieds #10 "Sazemējums" praktiķiem:
🌿

Ieva Mauriņa -  - augu aromātu zinātāja.

🌿 Ceļojums ēterisko eļļu pasaulē un savu īpašo smaržu pagatavošana.

Aicinu jūs iepazīt augu ēterisko eļļu enerģiju un sajustu to mijiedarbību ar mūsu ķermeni un emocijām.
Mūsu smaržu atmiņa ir daudz jaudīgāka nekā var sākotnēji šķist, tādēļ ar dažādu augu enerģijas un ēterisko eļļu aromātu palīdzību mēs varam iepazīt sevi un savas dažkārt neapzinātās emocijas, atklāt sevī vēl neatklātus resursus, dziedināt emocijas, kas nekalpo mums par labu.
Kopā mēs :
 • padziļināti iepazīsim dažādas ēteriskās eļļas un to iedarbību gan fiziskajā, gan psihoemocionālajā plānā,
 • meditēsim un sajutīsim kā caur auga ēteri nonākam tuvāk sev un savām sajūtām, savai būtībai,
 • pagatavosim sev šim brīdim vispiemērotāko un nepieciešamāko ēterisko eļļu maisījumu - smaržas.

Māris Pīlācis

Iepazīstinam ar nometnes Dvēseles zieds #10 "Sazemējums" praktiķiem:
🍀

Māris Pīlācis

🍀 - Čakrafona skaņu meditācijas vadītājs, šamaniskā pasaules redzējuma praktizētājs, klātesošs trīs cilvēka dzīves notikumos: Krustabās, vedībās un bedībās.
🍀 Ļausimies ceļojumam uz līdzsvara, harmonijas, miera, klusuma un dziedinajuma stāvokļiem. Fiziskā un dvēseliskā dziedināšanās sākās brīdī, kad mūsos ir klusums un miers. Pasaule un ikdiena mainās, kad esam līdzsvarā un pašpietiekamībā.

Antra Dzintarniece

Iepazīstinam ar nometnes Dvēseles zieds #10 "Sazemējums" praktiķiem:
🍀

Antra Dzintarniece - Vibroakustiskā masāža ar Tibetas dziedošajām bļodām

🍀


Mana pamatnodarbošanās ir Vibroakustiskā masāža ar Tibetas dziedošajām bļodām, kā arī vadu skaņu meditācijas, skaņu terapijas seansus, terapeitiskas un radošas meistradarbnīcas.
Jau vairāk kā 6 gadus darbojos šajā jomā, piedalos dažādās nometnēs, festivālos, retrītos un strādāju individuāli ar klientiem. Cilvēku pateicība par manis sniegto masāžu man deva iedvesmu to turpināt. Esmu laimīga pēc seansa redzot mīlestības un gaismas piepildītus cilvēkus. Sapratu, ka skaņa ne tikai dziedina pie manis atnākušo cilvēku dvēseles, bet arī mana dvēselīte dzied. Tā ir kā savienošanās ar savu iekšējo būtību. Es Esmu Viss un Viss ir manī.

Skaņa Tā ir viena no dievišķās mīlestības izpausmēm. Pateicoties šo trauku maģiskajām skaņu vibrācijām, esmu sapratusi kādā virzienā vēlos iet, ko dot cilvēkiem un kā spēt izdzīvot dienu ar mīlestību.

Pie Antras nometnē jāpiesakās individuāli.