Nometne Dvēseles Zieds 2019
Enerģija

Laiks ir iegriezt enerģiju sevī un ap sevi caur dabas:

  • spēku un tā izzināšanu, 
  • ritmiem un skaņām, 
  • smaržu, garšu un kustību

     >>>PIESAKIES NOMETNEI ŠEIT <<<


Nometnes dienas plāns


Svarīgi par nometni

Maksa par visu nometni - 120.00 EUR
Papildus maksa:

  • Tiem kas piesakās uz Bungu darbnīcu 70.00 EUR
  • Tiem kas nakšņo viesu nama numuriņos 30.00 EUR
(Tiem, kas vēlas nakšņot ar komfortu, piedāvājam apmesties Oškrogā (8km). 2 naktis divvietīgā numuriņā. 30 EUR no personas)    

Nometnes maksā iekļauts:

  • Dzīvošana savā teltī 
  • Ēdināšana 3 reizes dienā 

Reģistrācijas noteikumi:

  • Jūsu vieta nometnē ir garantēta, ja pēc reģistrācijas veicat priekšapmaksu 50.00 EUR apmērā
  • Lai pieteiktos Bungu darbnīcai papildus jāveic priekšapmaksa 35.00 EUR
    

>>>PIESAKIES NOMETNEI ŠEIT <<<


DVĒSELES ZIEDA 2019 meistari:

Irēna Budreika - sistēmisko un strukturālo izvietojumu praktiķis.

Enerģijas plūsmas mūsos

Mēs esam ieradušie uz planētas Zeme, lai izzinātu to. Mēs esam izvēlējušies pieredzi būt par cilvēkiem, lai izzinātu paši sevi, apkārtējos cilvēkus, dabu Tas ir kā piedzīvojums, kurā es dodos katru dienu es izzinu sevi (kosmosu) un visu, kas ap mani (visumu). Cilvēks ir kā grāmata, mums ir tikai jāiemācās to lasīt un papildināt ar jaunām atziņām un zināšanām. Es esmu dzīves izzinātāja unn pētniece.

=> Tēma: Energījas plūsmas mūsos.
Sievišķās enerģijas plūsmas mūsos, kā tās rodās un izpaužās. Lilita, Laimdota, Spīdola, kas es esmu un ko es daru šajā pasaulē. Sievietes lomas un to pielietojums ikdienā. Kā mēs tās pārvaldam un kādus procesus virzam.
Kur ir apslēpta mūsu dziļākā pamatbūtība. Kā sadarbojās kermenis prāts un emocijas.

Sievišķās enerģijas plūsmas mūsos, kā tās rodās un izpaužās. Lilita, Laimdota, Spīdola, kas es esmu un ko es daru šajā pasaulē. Sievietes lomas un to pielietojums ikdienā. Kā mēs tās pārvaldam un kādus procesus virzam.
Kur ir apslēpta mūsu dziļākā pamatbūtība. Kā sadarbojās kermenis prāts un emocijas.BAIBA VANAGA - MŪZIKAS PEDAGOĢE UN SERTIFICĒTA SKAŅU TERAPEITE 

Sajūtu dejas / Skaņu meditācija / Balss atbrīvošana

1) Sajūtu dejas radošajai enerģijaiSajūtu dejas nodarbība ir laiks un vieta, kur atļauties, ļauties un pieredzēt sevi ķermenī, kustībā – tās radošajā impulsā un amplitūdā... Dejosim ar aizsietām acīm. Dejosim tā, kā dejojam, kad neviens neskatās un paši raudzīsimies tikai uz iekšu. Būšana, klātbūtne, vērošana, ļaušanās dzīvības un kustības impulsam – tas viss notiks Sajūtu dejās, kas vienlaikus ir terapeitisks, dinamisks, meditatīvs, emocionāls un fizisks process. Sajūtu dejas laikā iekustas tavs radošais potenciāls, kas pulsē, vibrē un tiecas tapt realizēts fiziskajā plānā.
Pēc dejām sekos relaksējoša un nomierinoša meditācija.
Mugurā ērts apģērbs, līdzi acu aizsējs. Meditācijas laikā var būt nepieciešams pleds un vingrošanas paklājiņš.

2) Balss dziedinājums
Balss dziedinājuma nodarbībā būs iespēja atklāt savas iekšējās dziedinošās enerģijas resursus un likt tos lietā, lai skanētu, skandētu, dunētu, čukstētu, runātu, izbļautu, dziedātu un būtu vienotā skanošā kopveselumā.

3) Skaņu meditācija mieram
Skaņu meditācija mieram ieplānota kā relaksējoša, harmonizējoša un dziedinoša notikšana, kuras laikā skanēs dabīgi rezonējoši un virstoņiem bagāti intuitīvie mūzikas instrumenti: Tibetas skaņu bļodas, tinkšas, 34 stīgu monolīna, kokle, šamaņu bungas, čakrafons, metilafons, flautas, koši zvaniņi u.c..
Mugurā ērts apģērbs, līdzi jāņem pleds un vingrošanas paklājiņš.


Inese Gaile un Kristaps Gailis - Mūziķi un aroma terapijas praktiķi

Sound of Aroma - Ceļojums Skaņu un Smaržu pasaulē

Mēs - Inese un Kristaps Gaiļi, aicinām uz iedvesmojošu, daudzdimensionālu ceļojumu SMARŽAS un SKAŅAS pasaulēs. Savā „Sound of Aroma” nodarbībā apvienosim ēterisko eļļu maigi jaudīgo spēku ar mūzikas plašo vibrāciju. Radīsim unikālu pieredzi mūsu maņām, Dvēselei un Garam. Izbaudīsim skaņas un smaržas dziedinošo alķīmiju. 
PROGRAMMĀ: garīgā mūzika, tautas mūzika / Young Living ēteriskās eļļas
CIGUN instruktore Anita Tamasauska 

CIGUN vingrošana

Ciguna vingrošana ir Ķīnas medicīnas - 5000.gadu senu un iedarbīgu zināšanu kompleksa sastāvdaļa. Šie vingrojumi ir ļoti vienkārši izpildāmi un neprasa īpašu sagatavotību, lokanību, priekšzināšanas. 
Vingrojumu pozitīvais efekts izpaužas dažādos veidos, bet īsumā raksturojams kā veselības uzlabošanās un dzīvesprieka paaugstināšanās.
Latvijā Saulainā ciguna virzienu ir ieviesis Latvijas Austrumu vingrošanas asociācijas prezidents, ārsts, rakstnieks un ciguna skolotājs Igors Kudrjavcevs. 
Nodarbības vadīs ciguna un taidzi cjuaņ instruktore Anita Tamašauska.

Baha ziedu terapeite Ginta Gūtmane 

Baha ziedu terapija

Ginta Gūtmane ir Baha ziedu terapeite un astroloģe, kra savas prasmes stiprina arī senajās zināšanās, Maiju kalendārā un enerģētiskajās praksēs. Kādu laiku atpakaļ mani ļoti uzrunāja Baha ziedu terapija. Darbojoties ar to redzu, ka cilvēki lietojot terapiju kļūst daudz priecīgāki un laimīgāki.
Baha ziedu terapija ir dabīga augu terapija, kuru atklāja angļu homeopāts Eduards Bahs. Šajā terapijā ietilpst 38.dažādi savvaļas augi. Katrs no šiem augiem pastāsta par kādu cilvēka emocionālo stāvokli. 

Ar Baha ziedu terapijas palīdzību ir iespējams pārvarēt stresu, depresīvu noskaņojumu, negatīvus pārdzīvojumus, emocionālu pārslodzi u.c. stāvokļus. Tā ļauj pilnveidot savu dzīvi, uzlabot attiecības ar līdzcilvēkiem gan darbā, gan ģimenē. Gintas vēstījums Jums: Vēlos palīdzēt ikvienam, kuru uzrunā Baha ziedu terapijas iespējas. Esmu un būšu ikviena ceļabiedrs tik ilgi, līdz tiks sasniegts emocionālais līdzsvars.


Evita Lukina - Tēju meistars 

Mandalu tēju darbnīca

Augu maigās klātbūtnes apdvests, mediatīvs process, ar aicinājums, ieklausīties augu stāstos un mācībās, un veidot savu sajūtu tēju. 
Sazemēšanās – ieklausīšanās savā ķermenī un sajūtās – tējas nodoma formulēšana.
Augu meditācija – katram augam veltīts brīdis, lai iepazītu to ar visām maņām un ieklausītos tā mācībā. 
Mandalas veidošana – maiga ļaušanās procesam, lai taptu Tava sajūtu tēja.
Sajūtu tēja – ar mīlestību sajaukta, nodomam atbilstošā vārdā nosaukta tēja.
Procesu vada Evita Lūkina - augu dvēseļu pazinēja, ar dabu draugos kopš laiku sākuma, profesionālais un dvēseles ceļa darbs Zaubes pagasta “Annas Ozoliņos” uz pilnu slodzi jau 5 gadu garumā, ar ekoloģisko Lauku tēju veidošanu un aicinājumu, radīt dziedinošu telpu cilvēkiem, kuri vēlas atjaunot saikni ar spēka avotu – DABU


Antra Dzintarniece - Skaņu terapeite 

Masāža ar Tibetas skanošajiem traukiem

Tā ir mīlestība, kas dziedina. Mīlestībai ir neticami liels spēks, un tas dziedina arī ķermeni un prātu, maina emocijas, jūtas, stāvokli, domas.
Jau vairāk kā četrus gadus darbojos šajā jomā, piedalos dažādās nometnēs, festivālos, retrītos un strādāju individuāli ar klientiem. Cilvēku pateicība par manis sniegto masāžu man deva iedvesmu to turpināt.Pēc katra seansa redzēt gaismas un mīlestības piepildītus cilvēkus - tas mani darija laimīgu. 

Sapratu, ka ne tikai dziedinu pie manis atnākušo cilvēku dvēseles, bet arī mana dvēselīte dzied. Tā ir kā savienošanās ar savu iekšējo būtību. Pateicoties Tibetas skanošo trauku maģiskajām skaņu vibrācijām, esmu sapratusi kādā virzienā vēlos iet, ko dot cilvēkiem un kā spēt izdzīvot dienu ar mīlestību.

Vairāk par Antru Dzintarnieci un Masāžu ar Tibetas skanošajām bļodām: http://tibetas-trauki.mozello.lv/.


 Ilze Bušujeva un Sergejs Busujevs - Bungu meistari

SAJŪTU BUNGU DARINĀŠANA

Bungu darināšanas laiks ir maģisks, jo jau tad izveidojas saikne starp cilvēku un viņa gatavotajām bungām, un tās caur dažādām zīmēm un sajūtām parāda savu raksturu. Kad cilvēka dzīvē ienāk šādas bungas, viņš atraisās, vairāk ieklausās savās sajūtās, sāk raudzīties uz lietām un situācijām savādāk, sāk saskatīt zīmes, ko varbūt agrāk, būdams ierauts dzīves virpulī, nebija manījis. Pārāk ašam cilvēkam bungas māca pacietību, savukārt lēnam cilvēkam dod enerģiju raitākam solim. Bungu skaņas vieno cilvēku ar Zemes vibrācijām, kas palīdz atjaunot savu enerģijas lauku.Mūsu gatavotās bungas mēs saucam par Sajūtu bungām, jo tās ar savu vibrāciju palīdz cilvēkiem atbrīvoties no uzkrātās spriedzes, atraisa Sajūtas un atver Dvēseli, ļaujot ieraudzīt un saklausīt to, kas iepriekš nebija atklājies.
Bungu darināšana ir gan fizisks, gan garīgs process, jo bungas ir dzīvas, tās mostas siltumā, kad ir aktīva uguns enerģija, un aizmieg, sajūtot ūdens enerģiju. Bungas ienāk ģimenē kā bērns un rada iekšējas pārmaiņas visos mājiniekos. Dažkārt paiet kāds laiciņš, kamēr viņi pārvar nedrošību, bailes no nezināmā un ļaujas pieņemšanai. Bērni ļoti harmoniski uztver bungas, jo viņi ir atvērti pasaulei un sajūt, kurā brīdī bungas viņiem palīdzēs nomierināties, mazināt kādu Dvēseles sāpi. Vienas no mūsu darinātajām bungām jau otro mācību gadu dzīvo skoliņā, čalojošu bērnu pulciņā, un skolotāja katru mācību stundu iesāk ar bungu skaņām.
Mēs pārsvarā darinām bungas no nomedīto meža dzīvnieku ādām, tādā veidā dodot tiem iespēju dzīvot otru dzīvi caur skaņu un vibrāciju, palīdzēt cilvēkiem garīgajā ceļā, veidojot viņos saskaņu ar dabu un mācot sajust visas piecas stihijas – Uguni, Gaisu, Ūdeni, Zemi un Dvēseles Dievišķo gaismu.


Iveta Galēja - Garšaugu un zālīšu zinātājaIveta Galēja

GARŠAUGI ENERĢIJAI UN LABSAJŪTAI

Iveta Galēja - Žurnāliste, tulkotāja, grāmatu autore (manis sarakstītas ir arī grāmatas „Garšaugi” un „Garšvielas”). Garšaugu un zālīšu pasauli pētu un apzinu gadus trīsdesmit, audzēju un eksperimentēju gan dārzā, gan virtuvē, un esmu pārliecinājusies, ka virkne stereotipu šajā jomā neatbilst patiesībai – īstenībā šī augu pasaule ir ļoti pretimnākoša un palīdzētgriboša. Un iespējas, kā to izmantot savā labā, ir plašas.

Šis ir garšaugu un zālīšu renesanses laiks, kad atgriežas interese un arī zināšanas par to augu pasauli, ko mūsdienās vairāk pazīstam kā papildinājumu ēdieniem un dzērieniem, bet kas visos laikos tomēr pirmām kārtām ir tikusi lietota veselības un labsajūtas nodrošināšanai. Savulaik Hipokrats norādījis, ka garšaugi jālieto tik bieži, cik vien iespējams, vēlams – katrā ēdienreizē un katrā ēdienā. Viņa viedokli dažādos laikos ir atbalstījuši daudzi izcili pētnieki, kuri visi kā viens uzsvēruši galveno ideju – ja garšaugus (un arī garšvielas) lieto regulāri, katru dienu, tad ķermenis un gars saņem to, kas vajadzīgs harmoniskai darbībai un dzīvei kopumā. Un šie palīgi – garšaugi un zālītes – ir mums visapkārt, tikai jāprot tos likt lietā, lai īstajā brīdī bagātinātos ar enerģiju vai atbrīvotos no stresa, vai uzlabotu noskaņojumu. To var panākt gan ar ēdienu, gan ar elpošanu un vērošanu un citiem paņēmieniem.


>>>PIESAKIES NOMETNEI ŠEIT <<<