Nometnes lektori!

Simona Kārkliņa
Mīlestības meditācijas

Simona vadīs Mīlestības, Sirds un Dzimtas Mīlestības meditācijas. Meditāciju laikā stiprināsim saikni ar Zemi un Sauli, atjaunosim mīlestības plūsmu dzimtā un iepazīsim Sirds telpu.

Par Simonu: “Agrāk strādāju SPA salonā un taisīju SPA procedūras un ajūrvēdas masāžas. Esmu daudz strādājusi ar sevi. Lai atjaunotu brīvu enerģijas plūsmu ķermenī, esmu izmēģinājusi dažādas enerģētiskās attīrīšanās metodes. Šī gada janvārī piedalījos Drunvalo Melhisedeka seminārā Havaju salās, kura laikā meditēju Sirds telpā un aktivizēju savu gaismas ķermeni. Ikdienā veicu individuālās masāžas, kuru laikā tiek atbrīvotas bloķētās emocijas un vadu grupu meditācijas."


Viola Podziņa
Enerģija sievietes un vīrieša attiecībās.

Mācīsimies izprast un vadīt sievišķās un vīrišķās enerģijas, lai uzlabotu mūsu dzīvi un savstarpējās attiecības.

Ir ļoti svarīgi nodot dzīvesziņas zināšanas no mātes meitai un tēva dēlam. Senos laikos šis process tika veikts ar lielu atbildību. Mūsdienās šis svarīgais process ir aprauts. Bieži cilvēku dzīvēs un attiecībās iestājas sajukums un nespēja būt laimīgiem. Ja tiek atjaunota saikne ar enerģiju, kas plūst no mūsu saknēm gan pa sieviešu, gan pa vīriešu līniju, tad mēs varam būt šeit un tagad. Dzimta dod kolosālu spēku.


Inga Karpiča
Dziedināšanās caur tautasdziesmu

Izdziedāsim tautasdziesmas, atvērsimies savam iekšējam spēkam un harmonijai. Tautasdziesmas meditācija raisa mūsos mieru. Dziedāšana ir visvieglākais veids, kā atrast mieru un piepildījumu. Mūsu senči ar gudru domu sarakstīja šīs dziesmas, buramvārdus, spēka vārdus, lai mēs šodien tās varētu uzmeklēt un smelties svētības.

Inga Karpiča sniedz savus kokles autordziesmu solokoncertus, kā arī organizē tautasdziesmu sadziedāšanas - meditācijas pasākumus, dodot iespēju cilvēkiem kopīgi dziedāt un dziedināt sevi. Šīs sadziedāšanās rada prieku un neizmērāmu pozitīvu, garīgu enerģiju, kas pulcina dziedāt gribētājus ar ģimenēm un draugu pulkiem dažādās Latvijas pilsētās.


Anete Raikova un Diāna Stūrmane
BIODEJA

Biodeja māca būt šajā mirklī domās, jūtās un darbībā. Tā iedrošina izzināt sevi caur visām maņām, izdzīvot apslēptos blokus, transformējot tos caur kustību un mūziku. Rada telpu tam, kas mēs patiesībā esam šeit un tagad!

Caur biodeju atgriežoties labsajūtas un laimes stāvoklī, cilvēki pieņem labākus lēmumus un atbilstošāk reaģē uz ikdienas dzīves stresiem. 

Vairāk: http://izdejodzivi.lv/lv/par-biodeju/metode


Santa Ķempele
Rīta CiGun

Katru dienu sagaidīsim rītu ar jaunu enerģiju. Praktizēsim CiGun vingrinājumus, atvērsim aktīvos punktus un harmonizēsim sevi ar Vēja zvaniem.

Santa ir CiGun instruktors. Jau 10 gadus CiGun ir neatņemama viņas ikdienas sastāvdaļa un dzīves filozofija. Santai ir ļoti svarīgs veselīgs dzīvesveids. CiGun ir sena ķīniešu zinātne par enerģijas plūsmu visumā un cilvēkā kā visuma daļā. CiGun māca atvērt enerģijas plūsmas cilvēka ķermenī vienoti ar dabu. CiGun ir - enerģija un možums visai dienai, dzīvesprieks un iekšējais līdzsvars un skaidrība. Ikvienam ir būtiski iemācīties kontaktēties ar savu ķermeni un saprast, ka gars, dvēsele un fiziskais ķermenis ir 3 dažādas, ļoti cieši saistītas cilvēka sastāvdaļas. CiGun palīdz šos ķermeņus apzināt, sajust un sadzirdēt to vajadzības.


Anete Puga
Meditatīvā gleznošana

Pasaule ir bezgalīgi radoša un mēs esam daļa no šī skaistuma, katrs īpašs un neatkārtojams.

Māksliniece Anete Puga par sevi: "Es ticu, ja mēs katrs sajustu savu radošo enerģiju un apzinātos tās spēku, pasaule piepildītos ar vēl neredzētām krāsām, prieku, mieru un harmoniju ar visu līdzās esošo. Meditatīvā gleznošana ir viens no brīnišķīgiem veidiem sarunai ar sevi, savām sajūtām un savu iekšējo klusumu. Katra šāda miera saruna ir piepildīta ar dziedinošo krāsu enerģiju un patiesu radīšanas prieku. Tu tikai ļaujies un Tava skaistā, radošā būtība Tevi aizvedīs brīnumainā ceļojumā pie sevis!"Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.