Krāsu terapija - AURA SOMA
Mēs esam krāsas, kuras izvēlamies un tas atspoguļo mūsu patiesās vajadzības!

Krāsu terapija - AURA SOMA

Aura Soma ir pašizvēles un neiejaucoša krāsu terapijas sistēma. Tā palīdz harmonizēt, līdzsvarot un dziedināt cilvēka dvēseli.

Konsultāciju apraksts

Pieteikties konsultācijai

1. Izvēle

Konsultācijas sākumā jāizvēlas 4 krāsu kombinācijas/pudelītes, kas Tavu skatienu piesaista visvairāk. Šīs konkrētās kombinācijas, no kurām katrai ir savs nosaukums un tēma, daudz ko izskaidro par konkrēta cilvēka dvēseli. Krāsas ir kā burti, bet pudelītes kā vārdi, liekot tos kopā mēs tiekam pie savas dvēseles atbildēm, jo katrā no mums ir ielikta krāsu simbolika.

2. Ceļojums

Konsultācija ir vidēji 2 stundas gara un tās laikā kopīgi ar Tevi dosimies tādā kā krāsu ceļojumā, kurā man atvēlēta gida vai tulka loma. Konsultēšnā pielietoju arī astroloģiju, numeroloģiju un citas metodes. Šī ir viena no maigākām un brīnišķīgākajām metodēm, kas ļaus Tev izdzirdēt savas dvēseles atbildes un pietuvoties tai, atgriezties pie sevis, savas būtības.

3. Pielietojums

Noslēgumā Tev būs jāizvēlas kombinācija, ko varēs arī lietot – smērējot uz sava ķermeņa, tādejādi reāli strādājot ar kādu no savām traumām vai blokiem un risinot visaktuālāko šī brīža problēmu. 


Aura Soma krāsainās pudelītes

Aura Soma komplekts sastāv no 112 krāsainām pudelītēm